Sentymentalne medaliki srebrne

Medaliki srebrne od zawsze były idealnym prezentem na chrzest, pierwszą komunię świętą czy nawet z okazji bierzmowania. Przedstawiają Matkę Boską czy Pana Jezusa i przez to idealnie upamiętniają kolejne sakramenty. Dodatkowo na ich drugiej stronie można wygrawerować datę wydarzenia. Przez ten fakt medaliki stają się spersonalizowaną pamiątką, należącą tylko do tej jedynej osoby.

Ponadczasowe

Osoby zaproszone na daną uroczystość kościelną dziecka nie zawsze wiedzą, co mu podarować. Medaliki ze srebra są ponadczasowe i zawsze idealnie sprawdzają się podczas tego typu wydarzeń. Oferowane przez sklepy z dewocjonaliami mają różne grafiki związane ze świętością lub przedstawiają postacie świętych. Taka pamiątka nigdy się nie zniszczy, a po kilku latach, u osoby obdarowanej, przywoła cały szereg różnych wspomnień.

Medaliki srebrne są pamiątką i pięknym skarbem

Personalizowane medaliki są skarbem, który przypomina o ważnych kościelnych wydarzeniach, jak i o osobach, które dany medalik sprezentowały. Jest to skarb, który można nosić przez całe swoje życie bowiem nigdy nie wychodzi on z mody. Ponadto pamiętać trzeba, że większość medalików, podarowanych podczas kościelnych sakramentów, to przedmioty święcone a więc muszą być one otoczone specjalnym kultem. Dlatego jest to dla niektórych osób ogromny skarb, który trwa przy nich przez całe życie i jest takim świętym amuletem, który chroni ich od wszystkiego co złe. https://www.meritohurt.pl/srebro-medaliki-krzyzyki-lancuszki/srebro-medaliki-srebrne.html