Co nosić latem do kościoła?

Słońce grzeje niemiłosiernie. Jest to ten piękny czas w roku, kiedy możemy zrzucić z siebie nadmiar ubrań i cieszyć się piękną opalenizną. Z szaf wyjęliśmy krótkie spodnie, zwiewne i lekkie sukienki oraz sandały. W przypadku niektórych osób okazało się pewnie, że muszą szybko uzupełnić garderobę. Jeśli więc czekają nas zakupy, warto rozważyć różne opcje. Kupić znów to samo, a może lepiej odświeżyć nieco nasz wizerunek i zafundować sobie strój, jakiego dotychczas nie nosiliśmy?

Tanie i solidne rozwiązanie

Na koszulkach zwykle nosimy nadruki przedstawiające wizerunki naszych idoli, gwiazd przemysłu muzycznego, superbohaterów. Są też nazwiska piłkarzy, których podziwiamy. Częstą praktyką, zwłaszcza w ostatnich latach jest umieszczanie na koszulkach szczególnie ważnych dla nas cytatów, czy sentencji, z którymi się utożsamiamy.

Skoro już zdarzyła się sytuacja, że nie masz co na siebie włożyć, warto tym razem pójść o krok dalej i nabyć koszulki chrześcijańskie z https://www.meritohurt.pl/koszulki-chrzescijanskie.html. Doskonale nadają się do użycia, jako strój codzienny. To, że tematyka jest religijna, wcale nie musi oznaczać, że są pompatyczne i zbyt poważne, by iść w nich do kina, pracy, czy na spotkanie z przyjaciółmi. Sceny z Pisma Świętego mogą być zobrazowane w sposób lekki, czasem wręcz z nutą humoru.

Wstyd odkładamy na półkę

Czy mając na sobie koszulkę chrześcijańską, przedstawiającą ostatnią wieczerzę lub wizerunek Chrystusa Pana musimy nastawić się na żartobliwe komentarze? Niekoniecznie, choć z pewnością takie przypadki się znajdą. Zawsze wtedy możemy powiedzieć, że to Jezus jest naszym superbohaterem.